YKS DİL,YDT HAZIRLIK KURSU

 • Güneşli Amerikan Kültür - Grup 8/12 KİŞİLİK SINIFLAR
 • Güneşli Amerikan Kültür - Takvim

  Hafta içi, hafta sonu, sabah, akşam dilediğiniz saatte eğitim

 • Güneşli Amerikan Kültür - Kitap

  Size özel ders programı

 • Güneşli Amerikan Kültür - Kitap

  Sınav eğitimleri grup dersi olarak verilmektedir

 • DETAYLI BİLGİ AL Güneşli Amerikan Kültür - Sağ
 • Güneşli Amerikan Kültür - Mezuniyet Eğitiminizi Siz Belirleyin
  İş ya da Eğitim yaşantınıza uygun saatlerde programınızı belirleyin.
 • Güneşli Amerikan Kültür - Kitap 7/24 Açık Kaynak
  İnternet ortamında kelime çalışmalarınız için mykelime.com sitesine ücretsiz üyelik.
 • Güneşli Amerikan Kültür - Kaynak Öğrenme Garantisi
  Kurs sonunda başarıyı garanti ediyoruz. Her öğrenci için %100 başarı oranı.
 • SEVİYE TESPİT SINAVI
YKS Dil,YDT Hazırlık Kursu
Türkiye’ de  107 yıllık Dil Öğretimi tecrübesiyle kendi alanında lider konumda olan Amerikan Kültür Dil Okulları , Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na dil alanında girmek isteyen kişilerin TYT ve YDT oturumlarına yönelik en yüksek puanı alabilmeleri için başta İngilizce olmak üzere tüm dillere yönelik sınava hazırlık eğitimi yanında TYT sınavı ( Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler) için de alanında uzman, sınav formatına hakim öğretmenlerden ders almaları sağlanır. Sunulan Online Katılım seçeneği ile de eğitimlere pandemi nedeni ile grup eğitimlerini tercih etmeyen kişilerin online olarak evlerinden katılabilmeleri sağlanır. Bu bakımdan öğrencilerin eğitimlerinde herhangi bir aksama yaşanmaz.
Amerikan Kültür Dil Okulları Güneşli Şube’de, YKS Dil ve YDT Sınavı‘na girecek öğrenciler ilk olarak seviye tespit sınavına alınarak , kendilerine en uygun kurs grubuna yerleştirilirler. Eğitimlerde uzman eğitmenler ve yayınlarla derslere katılımları takiplenir. Sürekli olarak deneme sınavları ile hangi aşamada oldukları ,ekstra desteğe ihtiyaç olup olmadıkları gözlemlenir. En son sınavlarda çıkan soru örnekleri ile hedefe en yakın hazırlığın yapılması sağlanır. Katılımcılara verilen şifrelerle, Amerikan Kültür alt yapısı ile hazırlanmış web sitelerine giriş yaparak, İngilizce, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler alanlarına yönelik hazırlanmış ders kayıtlarına ulaşıp eksikliklerini giderebilirler. Yine Türkiye’nin en iyi eğitmenlerine canlı derslerle bağlanarak online( TYT ve YDT)  derslere katılırlar. Deneme sınavları sonucuna göre ekstra ihtiyacı bulunan öğrenciler birebir özel derslere alınırlar.
Yabancı dil alanında üniversiteye yerleşmek isteyen kişilerin katıldığı sınavda, hazırlık programımıza,  İngilizce mütercim tercümanlık, İngilizce öğretmenliği, herhangi bir yabancı dil ve edebiyatı bölümlerine kazanmak isteyenler alınmaktadır.
Amerikan Kültür Güneşli Şubemizde almanız gereken YKS Dil skoruna göre size özel bir program yapılır ve program tamamlandığında hedeflediğiniz skoru alabilmeniz sağlanarak, seviyenize uygun sertifika verilir.

Formu Doldurun %40 Ekstra İndirim Kazanın!